Zadzwoń +48 42 676 74 00
W zależności od potrzeb i warunków nasza technika myjąca może być zabudowana na kilka różnych sposobów - w kontenerze, w module, a także w istniejącym już pomieszczeniu klienta.
Kontener idealnie sprawdza się jako zaplecze myjni, może on pomieścić duży zapas środków chemicznych i akcesoriów niezbędnych na każdym obiekcie. Istnieje również możliwość wyposażenia myjni w większy kontener posiadający zaplecze socjalne. Realizujemy zamówienia w dowolnej kolorystyce i kubaturze.
Zamontowana jest w nim kompletna technika myjąca, system uzdatniania wody oraz dwufunkcyjny piec grzewczy wyposażony w system kominowy wykonany ze stali nierdzewnej oraz wydajny system wentylacji. W kontenerze zainstalowana jest kompletna rozdzielnia elektryczna oraz instalacja oświetleniowa.
Dla posiadaczy mniejszych działek idealnie sprawdzi się myjnia modułowa o maksymalnie 3 stanowiskach.
Moduł techniczny myjni wykonany jest w technologii stalowej, w całości ze stali nierdzewnej AISI 304. Znajduje się w nim kompletna technika myjąca, oraz osprzęt jak w kontenerze. Wszystkie moduły wykonywane są w naszym zakładzie produkcyjnym. Również w tym przypadku realizujemy zamówienia w dowolnej kolorystyce.
Jeśli klient dysponuje pomieszczeniem, które chciałby przeznaczyć pod maszynownię, technika myjąca może być umieszczona na prefabrykowanym stelażu.
Myjnia Euro-One jest przystosowana do pracy na terenie otwartym, jak i w pomieszczeniach. Przy opracowywaniu urządzenia położyliśmy nacisk na uproszczenie konstrukcji, co przekłada się na łatwe serwisowanie i ponadprzeciętną trwałość. Przemyślana konstrukcja urządzenia oraz odpowiednio dobrane ciśnienie wody pozwala usunąć zanieczyszczenia z trudnodostępnych miejsc i przy minimalnym nakładzie sił. Programy mycia mogą zostać dopadowane do indywidualnych potrzeb.
Nasze myjnie standardowo są wyposażone w 4 podstawowe programy mycia - Mycie pianą, Spłukiwanie, Woskowanie i Nabłyszczanie. Warto jednak zainwestować także w dodatkowe programy, które pomagają przyciągnąć klientów i przyzwyczaić ich do najwyższej jakości mycia, co utrudni ewentualnej konkurencji wejście na rynek.
Montaż i wyposażenie urządzeń myjących w niezbędny osprzęt odbywa się w naszym zakładzie produkcyjnym. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który sukcesywnie modernizujemy korzystając z programów wsparcia realizowanych przez UE. Myjnie produkowane w naszym zakładzie wyposażamy w osprzęt i podzespoły od renomowanych dostawców z całej Europy, dzięki czemu spełniają one najwyższe standardy dla tego typu urządzeń oraz odpowiadają najnowszym trendom.
Wszystkie podejmowane przez nas działania wraz z wykorzystywaniem systemów informatycznych służących wspomaganiu i kontroli pracy począwszy od stadium projektu do montażu końcowego są gwarancją uzyskania wysokiej jakości wyprodukowanej przez nas myjni.
Wszystkie nasze systemy startowe są wyposażone w obudowy wykonane ze stali nierdzewnej, trwałe, wodoodporne, podświetlane diodami LED przyciski, duże, czytelne czterosegmentowe wyświetlacze pokazujące wykupiony czas mycia. Grafika na panelach frontowych jest nadrukowana techniką termosublimacji, dzięki czemu jest odporna na działanie chemii i warunków atmosferycznych. Opcjonalnie systemy startowe można doposażyć w płatność kartą bankową, co zwiększa obrót myjni nawet o 35%.
Nasz flagowy system startowy, chroniony prawem patentowym jest wyposażony w duży wyświetlacz LED i zintegrowany czytnik klucza wartościowego na panelu frontowym wrzutnika monet.
Zaletą jest możliwość płacenia za usługę mycia banknotami, monetami oraz przy pomocy opcjonalnego systememu płatności zbliżeniowych PayPass, który zwiększa obrót generowany przez stanowisko nawet o 35%. SWR wydaje resztę w monetach po zakończeniu procesu mycia.
SWR jest w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań lepiej zabezpieczony przed wandalami i złodziejami - autoryzacja dostępu odbywa się za pomocą chipa RFID.
Obsługa od strony inwestora została znacznie uproszczona, a jej funkcjonalność zwiększona dzięki zastosowaniu dwukierunkowej komunikacji z systemem sterującym myjnią - można na bieżąco przeglądać utargi, sprawdzać parametry pracy SWR, dokonywać wypłat.
Obudowa systemu startowego EKO+ w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej oraz zabezpieczona została przed nieautoryzowanym dostępem. W konfiguracji podstawowej system startowy EKO+ wyposażony jest w wrzutnik monet i żetonów, możliwa jest jego rozbudowa o:
Systemy startowe wykorzystywane w naszych myjniach wyposażamy standardowo w lojalnościowe systemy płatności bezgotówkowej Euro-Ekol Key. W ich skład wchodzą klucze wartościowe, czytniki kluczy, mobilna ładowarka kluczy oraz aplikacja internetowa do zarządzania i kontroli. Systemy płatności bezgotówkowej umożliwiają prowadzenie różnych działań marketingowo reklamowych, a także obsługę klientów flotowych.
Za komunikację pomiędzy myjnią, a inwestorem odpowiada autorska aplikacja sterująca napisana przez dział informatyczny naszej firmy. Umożliwia ona pełną kontrolę nad zachodzącymi procesami w myjni z poziomu smartfona lub tabletu (Android/iOS/WP). Dzięki nowatorskim rozwiązaniom użytkownik jest w stanie w prosty i intuicyjny sposób dokonać zmiany parametrów pracy myjni, odczytać błędy i komunikaty, a także czas pracy pomp ciśnieniowych dla lanc i szczotek pomiędzy ich przeglądami, sprawdzić wielkość obrotu na poszczególnych stanowiskach mycia.
Przykładamy dużą wagę do ekologicznych rozwiązań, zarówno w trosce o środowisko naturalne, jak i o bieżące koszty utrzymania myjni. Przekonaj się, że EKO-logia to EKO-nomia
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych pomp wysokiego ciśnienia, udało nam się zmniejszyć zużycie wody przy zachowaniu wysokiego ciśnienia, które gwarantuje doskonałą jakość mycia
Do obsługi pomp wysokiego ciśnienia stosujemy nowoczesne silniki trójfazowe o bardzo wysokiej sprawności znanego europejskiego producenta, które zużywają mniej energii.
W chemii stosowanej na naszych myjniach nie występują fosforany, sole NTA, rozpuszczalniki, oleje ropopochodne ani silikony. Jako środek biologicznie czynny zastosowane zostały Alkilopoliglukozydy (APG) które są w 100% biodegradowalne.
Dzięki zastosowaniu specjalistycznych materiałów tłumiących zmniejszyliśmy poziom wibracji i hałasu generowanych podczas pracy myjni.
Technika mycia Euro-Ekol oparta o chemię płynną, przez większość miesięcy w roku może pracować bez gorącej wody (w przeciwieństwie do myjni proszkowych). Ponadto palniki gazowe typu pre-mix stosowane w kotłach ACV, o szerokim zakresie modulacji oraz niskiej emisji CO i NOx automatycznie dopasowują moc do aktualnego zapotrzebowania.
Myjnie Euro-Ekol zachowują gotowość do pracy przy temperaturach sięgających nawet -35ᵒC. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w standardowym wyposażeniu urządzenia studni z obiegiem zamkniętym, pętli z glikolem do jej podgrzewania, systemu awaryjnego dogrzania przewodów ciepłą woda z kotła. Aby myjnia nie zamarzła w przypadku braku zasilania energii elektrycznej dbają specjalne zawory elektromagnetyczne.
Poniższy film przedstawia najpopularniejsze programy mycia. Zobacz, jak sprawdza się nasza technika myjąca