Witamy na stronie polskiego producenta myjni bezdotykowych

Myjnie bezdotykowe

Wybierz solidnego partnera

Budowa myjni bezdotykowej to obecnie jedna z najlepszych inwestycji - jest bezpieczna i bardzo szybko zaczyna zarabiać.

Aby móc w pełni wykorzystać jej potencjał, warto wybrać sprawdzonego, solidnego partnera. Służymy naszą wiedzą i ponad 20-letnim doświadczeniem na każdym etapie inwestycji, abyś mógł spać spokojnie, a Twoja myjnia zarabiała pieniądze.

Zobacz, dlaczego warto wybrać naszą ofertę

Działki pod myjnie

Oferujemy bardzo atrakcyjne działki pod myjnie w całej Polsce i formy finansowania inwestycji

Eko-logia to eko-nomia

Stosowana przez nas płynna, biodegradowalna chemia obniża koszty eksploatacji myjni o 40% i ułatwia uzyskanie pozwoleń

Innowacje

Nasze innowacyjne rozwiązania takie jak turbo szczotka, czy płatność kartą zwiększają obrót myjni średnio o 35%

Serwis

Nasz serwis to oprócz najkrótszego na rynku czasu reakcji także system umożliwiający zdalną diagnostykę myjni

Produkcja

Montaż i wyposażenie urządzeń myjących w niezbędny osprzęt odbywa się w naszym zakładzie produkcyjnym. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który sukcesywnie modernizujemy korzystając z programów wsparcia realizowanych przez UE. Myjnie produkowane w naszym zakładzie wyposażamy w osprzęt i podzespoły od renomowanych dostawców z całej Europy, dzięki czemu spełniają one najwyższe standardy dla tego typu urządzeń oraz odpowiadają najnowszym trendom.

Wszystkie podejmowane przez nas działania wraz z wykorzystywaniem systemów informatycznych służących wspomaganiu i kontroli pracy począwszy od stadium projektu do montażu końcowego są gwarancją uzyskania wysokiej jakości wyprodukowanej przez nas myjni.

Rodzaje myjni

W zależności od potrzeb i warunków nasza technika myjąca może być zabudowana na kilka różnych sposobów - w kontenerze, w module, a także w istniejącym już pomieszczeniu klienta.

Myjnie kontenerowe

Kontener idealnie sprawdza się jako zaplecze myjni, może on pomieścić duży zapas środków chemicznych i akcesoriów niezbędnych na każdym obiekcie. Istnieje również możliwość wyposażenia myjni w większy kontener posiadający zaplecze socjalne. Realizujemy zamówienia w dowolnej kolorystyce i kubaturze.

Zamontowana jest w nim kompletna technika myjąca, system uzdatniania wody oraz dwufunkcyjny piec grzewczy wyposażony w system kominowy wykonany ze stali nierdzewnej oraz wydajny system wentylacji. W kontenerze zainstalowana jest kompletna rozdzielnia elektryczna oraz instalacja oświetleniowa.

Myjnie modułowe

Dla posiadaczy mniejszych działek idealnie sprawdzi się myjnia modułowa o maksymalnie 3 stanowiskach.

Moduł techniczny myjni wykonany jest w technologii stalowej, w całości ze stali nierdzewnej AISI 304. Znajduje się w nim kompletna technika myjąca, oraz osprzęt jak w kontenerze. Wszystkie moduły wykonywane są w naszym zakładzie produkcyjnym. Również w tym przypadku realizujemy zamówienia w dowolnej kolorystyce.

Technika w pomieszczeniu klienta

Jeśli klient dysponuje pomieszczeniem, które chciałby przeznaczyć pod maszynownię, technika myjąca może być umieszczona na prefabrykowanym stelażu.

Technika myjąca

W naszych urządzeniach do wszystkich programów mycia używana jest woda zmiękczona, która nie powoduje powstawania zacieków na samochodzie. Urządzenie służące do zmiękczania wody zbudowane jest w oparciu o dwukolumnowy system sterowany cyfrowo wraz ze zbiornikami na solankę. System grzewczy myjni oparty jest o dwufunkcyjne piece gazowe lub olejowe zintegrowane z zasobnikiem gorącej wody. Piece odpowiadają zarówno za podgrzewanie wody do mycia jak i czynnika grzewczego systemu ogrzewania posadzki. Istnieje możliwość wzbogacenia tego systemu o instalację solarną.

Do mycia wykorzystujemy 60% maksymalnego ciśnienia pompy (200 bar), co gwarantuje jej długą i bezawaryjną pracę. Dozowanie chemii myjącej oraz wosku umożliwiają mieszacze ciśnieniowe Dosatron, które tworzą niezawodny i precyzyjny system.

Mobilny system zarządzania

Za komunikację pomiędzy myjnią, a inwestorem odpowiada autorska aplikacja sterująca napisana przez dział informatyczny naszej firmy. Umożliwia ona pełną kontrolę nad zachodzącymi procesami w myjni z poziomu smartfona lub tabletu (Android/iOS/WP). Dzięki nowatorskim rozwiązaniom użytkownik jest w stanie w prosty i intuicyjny sposób dokonać zmiany parametrów pracy myjni, odczytać błędy i komunikaty, a także czas pracy pomp ciśnieniowych dla lanc i szczotek pomiędzy ich przeglądami, sprawdzić wielkość obrotu na poszczególnych stanowiskach mycia.

Systemy startowe

Oferujemy dwa rodzaje systemów startowych - podstawowy EKO+ i naszą nowość - flagowy model SWR, który wydaje resztę w monetach.

SWR

Nasz nowy system startowy jest wyposażony w duży wyświetlacz LED i zintegrowany czytnik klucza wartościowego na panelu frontowym wrzutnika monet.

Zaletą jest możliwość płacenia za usługę mycia banknotami, monetami oraz przy pomocy opcjonalnego systememu płatności zbliżeniowych PayPass, który zwiększa obrót generowany przez stanowisko nawet o 35%. SWR wydaje resztę w monetach po zakończeniu procesu mycia.

SWR jest w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań lepiej zabezpieczony przed wandalami i złodziejami - autoryzacja dostępu odbywa się za pomocą chipa RFID.

Obsługa od strony inwestora została znacznie uproszczona, a jej funkcjonalność zwiększona dzięki zastosowaniu dwukierunkowej komunikacji z systemem sterującym myjnią - można na bieżąco przeglądać utargi, sprawdzać parametry pracy SWR, dokonywać wypłat.

EKO+

Obudowa systemu startowego EKO+ w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej oraz zabezpieczona została przed nieautoryzowanym dostępem. W konfiguracji podstawowej system startowy EKO+ wyposażony jest w wrzutnik monet i żetonów, możliwa jest jego rozbudowa o:

  • czytnik klucza wartościowego Euro-Ekol
  • czytnik kart płatniczych w systemie PayPass

Lojalnościowe systemy płatności

Systemy startowe wykorzystywane w naszych myjniach wyposażamy standardowo w lojalnościowe systemy płatności bezgotówkowej Euro-Ekol Key. W ich skład wchodzą klucze wartościowe, czytniki kluczy, mobilna ładowarka kluczy oraz aplikacja internetowa do zarządzania i kontroli. Systemy płatności bezgotówkowej umożliwiają prowadzenie różnych działań marketingowo reklamowych, a także obsługę klientów flotowych.

Klucz wartościowy

Ładowarka mobilna

Żeton

EKO-logia to EKO-nomia

Przykładamy dużą wagę do ekologicznych rozwiązań, zarówno w trosce o środowisko naturalne, jak i o bieżące koszty utrzymania myjni. Przekonaj się, że EKO-logia to EKO-nomia

-36% Woda

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych pomp wysokiego ciśnienia, udało nam się zmniejszyć zużycie wody przy zachowaniu wysokiego ciśnienia, które gwarantuje doskonałą jakość mycia

-26% Prąd

Do obsługi pomp wysokiego ciśnienia stosujemy nowoczesne silniki trójfazowe o bardzo wysokiej sprawności znanego europejskiego producenta, które zużywają mniej energii.

100% Biodegradacja

W chemii stosowanej na naszych myjniach nie występują fosforany, sole NTA, rozpuszczalniki, oleje ropopochodne ani silikony. Jako środek biologicznie czynny zastosowane zostały Alkilopoliglukozydy (APG) które są w 100% biodegradowalne.

Ekologia

-17% Hałas

Dzięki zastosowaniu specjalistycznych materiałów tłumiących zmniejszyliśmy poziom wibracji i hałasu generowanych podczas pracy myjni.

-75% Spaliny

Technika mycia Euro-Ekol oparta o chemię płynną, przez większość miesięcy w roku może pracować bez gorącej wody (w przeciwieństwie do myjni proszkowych). Ponadto palniki gazowe typu pre-mix stosowane w kotłach ACV, o szerokim zakresie modulacji oraz niskiej emisji CO i NOx automatycznie dopasowują moc do aktualnego zapotrzebowania.

-35ᵒC Mrozoodporność

Myjnie Euro-Ekol zachowują gotowość do pracy przy temperaturach sięgających nawet -35ᵒC. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w standardowym wyposażeniu urządzenia studni z obiegiem zamkniętym, pętli z glikolem do jej podgrzewania, systemu awaryjnego dogrzania przewodów ciepłą woda z kotła. Aby myjnia nie zamarzła w przypadku braku zasilania energii elektrycznej dbają specjalne zawory elektromagnetyczne.

Zobacz, jak myją nasze myjnie

Poniższy film przedstawia najpopularniejsze programy mycia. Zobacz, jak sprawdza się nasza technika myjąca

Euro-Ekol Producent Myjni Bezdotykowych

92-236 Łódź, al. Piłsudskiego 143

+48 42 674 76 00

+48 42 674 93 01

© 2019 Euro-Ekol